Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

10 000 SEK

RUIN INGRID (1881-1956): Badande kvinnor, signerad I Ruin, olja på duk, 50x35,5 cm

486955

2017-10-02