Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, parian, 1800-tal, i form av pojke med strumpa, Gustafsberg, 1897, höjd ca 20 cm, längd ca 26 cm
Handen med lagning
486958
2017-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här