Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, Italien, stomme i lövträ, höjd ca 77, 102x53 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
486990
2017-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner