Steven Clarke färglitografi

Steven Clarke färglitografi
Steven Clarke färglitografi
Steven Clarke färglitografi
Steven Clarke färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEVEN CLARKE (född 1953): (2) Motiv från Stockholm resp Segelfartyg, signerade S. Clark, 276/360 resp 141/360m färglitografi, bladmått ca 75x54 resp 78x53 cm, oramade

486991

2017-09-22