Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, EA III/X, färglitografi, ca 40x30 cm

Oglasad

487009

2017-09-23