Sideboard 1950/60-tal

Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SIDEBOARD, 1950/60-tal, ek, med sarg, inredd med lådor och hyllplan, etikettmärkt Skaraborgs möbelindustri Tibro, höjd 92, 44,5x160,5 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Bruksslitage

487023

Päivämäärä:

2017-09-22