Sideboard 1950/60-tal
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIDEBOARD, 1950/60-tal, ek, med sarg, inredd med lådor och hyllplan, etikettmärkt Skaraborgs möbelindustri Tibro, höjd 92, 44,5x160,5 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Bruksslitage
487023
Päivämäärä:
2017-09-22