Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av tupp och höna under bambu, kalligrafi samt ett sigill, ca 120x41 cm
Revor
487024
2017-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här