Olle Bonnier färglitografi
2017-09-23
487025
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad O Bonnier, EA 9/15, färglitografi, ca 51x38 cm
Mindre skada i marginalen