Olle Bonnier färglitografi

Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad O Bonnier, EA 8/15, färglitografi, ca 51x38 cm

487026

2017-09-23