Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAC JACOBSEN, "B02", skrivbordslampa, 1900-talets mitt, Luxo, justerbar arm, lackerad metall, längd ca 105 cm
Bruksslitage
487034
2017-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här