Bordslampa Luxo L2

Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAC JACOBSEN, "B02", skrivbordslampa, 1900-talets mitt, Luxo, justerbar arm, lackerad metall, längd ca 105 cm

Bruksslitage

487034

2017-09-22