Djur bl.a. Steiff

Djur bl.a. Steiff
Djur bl.a. Steiff
Djur bl.a. Steiff
Djur bl.a. Steiff
Djur bl.a. Steiff
Djur bl.a. Steiff
Djur bl.a. Steiff
Djur bl.a. Steiff

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DJUR, 4 dlr, bl.a. rådjur Steiff med knapp i örat, 1900-talets mitt, höjd ca 10-28 cm

Bruksslitage, skador

487039

2017-09-22