Gottfrid Kallstenius oljemålning
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Solbelysta tallar, signerad G. Kallstenius, olja på duk, ca 71x90 cm
.
Kuntoraportti
487044
Päivämäärä:
2017-09-23