Gottfrid Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Solbelysta tallar, signerad G. Kallstenius, olja på duk, ca 71x90 cm
.

Kuntoraportti

487044

Päivämäärä:

2017-09-23