Z-pall

Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil "Le Zèbre" från Brunschwig & Fils, 100% Linne, sitthöjd ca 51 cm

Kuntoraportti

Ytslitage på metall, nyklädd sits

487054

Päivämäärä:

2017-09-22