Z-pall
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil "Le Zèbre" från Brunschwig & Fils, 100% Linne, sitthöjd ca 51 cm
Kuntoraportti
Ytslitage på metall, nyklädd sits
487054
Päivämäärä:
2017-09-22