Carl Erik Törner oljemålning

Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL ERIK TÖRNER (1862-1911): "Utsikt från stadsparken mot Vettern, Motala 1903", signerad och daterad 03, olja på duk, 40x81 cm

487060

2017-09-22