Karmstol 1900-talets början

Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början
Karmstol 1900-talets början

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, jugend, ek, grön skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

487090

2017-09-22