Specialauktion Allmoge väggskåp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSKÅP, hörnmodell, 1700-/1800-tal, furu med dekorationsmåleri, höjd ca 65,5, 52x31,5 cm

Ålderrelaterat slitage, färgbortfall

487093

2017-10-16