Objekt Åsa Brandt

Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt
Objekt Åsa Brandt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅSA BRANDT, objekt, 1990-tal, flerfärgat glas, signerad Åsa Brandt, ca 50, 50x16 cm

487100

2017-09-23