Glasskål Ariel Orrefors

Glasskål Ariel Orrefors
Glasskål Ariel Orrefors
Glasskål Ariel Orrefors
Glasskål Ariel Orrefors
Glasskål Ariel Orrefors
Glasskål Ariel Orrefors
Glasskål Ariel Orrefors
Glasskål Ariel Orrefors

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN JOHANSSON, skål, Orrefors, Graal, dekor av blad mot vinröd fond, signerad ORREFORS Graal Nr 232-70 Jan Johansson, höjd ca11,5, innerdiameter ca 18 cm

Bruksslitage

487112

2017-09-22