Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE KÅKS (född 1941): (2) "Stjärnbloss" resp "Fruktträdet", signerade Kåks, 10/80 resp 5/80 resp , färglitografi, bladmått vardera ca 70x50 cm
Ett skadat glas
487118
2017-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här