Olle Kåks färglitografier

Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): (2) "Stjärnbloss" resp "Fruktträdet", signerade Kåks, 10/80 resp 5/80 resp , färglitografi, bladmått vardera ca 70x50 cm

Ett skadat glas

487118

2017-09-23