Vapenställ

Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAPENSTÄLL, 1800-talets slut, för 9 vapen, imitationsmålad, höjd 156 cm

Bruksslitage

487140

2017-09-24