Peter Draenert soffbord

Peter Draenert soffbord
Peter Draenert soffbord
Peter Draenert soffbord
Peter Draenert soffbord
Peter Draenert soffbord
Peter Draenert soffbord
Peter Draenert soffbord
Peter Draenert soffbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER DRAENERT, soffbord, modell 1022, formgivet 1968 för Dreanert Studio , höjd ca 40, 130x92 cm

Repor och nagg

487150

2017-09-22