Soffbord empirestil
2017-09-22
487151
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, empirstil, stenskiva, förgyllda beslag i metall, höjd 60, 110x52
Slagen, skivan ej perfekt passing, slitage