Börje Hedlund

Börje Hedlund
Börje Hedlund
Börje Hedlund
Börje Hedlund

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Strandmotiv med figurer med nät, signerad Hedlund, olja på pannå, ca 45x54 cm

PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

487181

2017-09-27