Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
EDWARD HALD (1883-1980): Stilleben, signerad och daterad Edward Hald 1945, olja på pannå, ca 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
487184
2017-09-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner