Edward Hald

Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

EDWARD HALD (1883-1980): Stilleben, signerad och daterad Edward Hald 1945, olja på pannå, ca 46x38 cm

Zustandsbeschreibung

487184

2017-09-27