Pierre Olofsson tempera

Pierre Olofsson tempera
Pierre Olofsson tempera
Pierre Olofsson tempera
Pierre Olofsson tempera

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition med rött,
signerad Olofsson, tempera på kartong, ca 25x46 cm

PROVENIENS: Gåva från konstnären

487186

2017-09-27