Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition med rött,
signerad Olofsson, tempera på kartong, ca 25x46 cm
PROVENIENS: Gåva från konstnären
487186
2017-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här