Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELVI TONDÉN (1886-1971): Stilleben, signerad Elvi Tondén, olja på duk, ca 40x49 cm
Krackelyr
487187
2017-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här