Greta Gerell

Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Svampar, signerad Gerell, olja på pannå, olja på pannå, ca 43x33 cm

PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

487188

2017-09-27