Bo Larsson

Bo Larsson
Bo Larsson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO LARSSON (född 1945): Interiör, signerad och numrerad Bo Larsson -81, 57/125, färgserigrafi, ca 53x67 cm

487194

2017-09-27