Axel Lindman oljemålning

Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL LINDMAN (1848-1930): Vårbild, signerad Axel Lindman, olja på pannå, ca 26x34 cm

487201

2017-09-27