Rörstrand gallerskål samt assietter

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, fruktservis, 13 dlr., porslin, 1900-talets första hälft, rokokostil, dekor i blått, bestående av: gallerskål, assietter, 12 st., diameter ca 21-33 cm

Nagg förekommer

487219

2017-09-22