Olle Bonnier färglitografi

Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad O Bonnier, 8/75, färglitografi, bladmått ca 74x103 cm

Oramad

487226

2017-09-23