Fåtöljer rokokostil

Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, klädda i skinn, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

487232

2017-09-22