Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, klädda i skinn, sitthöjd ca 45 cm
Slitage
487232
2017-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här