Jan Davidsz dé Heem oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN DAVIDSZ DÉ Heem (1606-1684), hans art, Stilleben druvor i korg, bär senare signatur, olja på pannå, ca 49x41 cm, certifikat medföljer

Skador och sprickor

487236

2017-09-22