Design Hilkka-Liisa Ahola Specialauktion Keramik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILKKA-LIISA AHOLA, skål, kvinnofigurer och blommor mot gråblå botten, Arabia Finland, keramik, signerad Hilkka Liisa Ahola Arabia, diameter ca 25, höjd ca 8,5 cm

Krackeleringar

487246

2017-12-04