Brännvinsskål Olof Grubb Hudiksvall silver
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLOF GRUBB, brännvinsskål, silver, stämplad Hudiksvall 1812, rund, bukig, två hänklar i form av fabeldjur, ciselerad reliefdekor av blommor och blad, höjd med hänkel 14, diameter 16 cm, vikt 287 g
Fotanslutning med lagning
487249
2017-09-22