Erling Ärlingsson

Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Göteborgs hamn, Signerad EÄ, olja på pannå, ca 49x60 cm

487257

2017-09-22