Uno Lindberg oljenålning

Uno Lindberg oljenålning
Uno Lindberg oljenålning
Uno Lindberg oljenålning
Uno Lindberg oljenålning
Uno Lindberg oljenålning
Uno Lindberg oljenålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UNO LINDBERG (1912-1992): Suggestion, signerad U Lindberg, otydlig datering, olja på duk, ca 136x110 cm

487259

2017-09-23