Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UNO LINDBERG (1912-1992): Suggestion, signerad U Lindberg, otydlig datering, olja på duk, ca 136x110 cm
487259
2017-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här