Harriet Ebeling oljemålningar

Harriet Ebeling oljemålningar
Harriet Ebeling oljemålningar
Harriet Ebeling oljemålningar
Harriet Ebeling oljemålningar

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRIET EBELING (1932-2014): (3) Triptyk - komposition, signerad och daterad Harriet Ebeling 14-03-90, olja på duk, vardera ca 135x135 cm

Smärre ytskador, oramade

487261

2017-09-23