Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HARRIET EBELING (1932-2014): (3) Triptyk - komposition, signerad och daterad Harriet Ebeling 14-03-90, olja på duk, vardera ca 135x135 cm
Smärre ytskador, oramade
487261
2017-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här