Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Skogsljus", signerad, Ulf Gripenholm, 71/141, färglitografi, ca 105x74 cm, oramad

487276

2017-09-23