Golvlampa 1900-talets slut

Golvlampa 1900-talets slut
Golvlampa 1900-talets slut
Golvlampa 1900-talets slut
Golvlampa 1900-talets slut
Golvlampa 1900-talets slut
Golvlampa 1900-talets slut
Golvlampa 1900-talets slut
Golvlampa 1900-talets slut

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, Möller Armatur, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing med dekor av läderband, skärm i svart textil, justerbar höjd ca 141 cm

Repor samt smärre bucklor. Ej funktionstestad

487282

2017-09-22