Erik Petri oljemålning

Erik Petri oljemålning
Erik Petri oljemålning
Erik Petri oljemålning
Erik Petri oljemålning
Erik Petri oljemålning
Erik Petri oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK PETRI (Norge, 1878-1966): Norskt kustlandskap, signerad P Petri, olja på duk, ca 66x102 cm

487285

2017-09-22