Alvar Aalto

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, barstolar, 3 st., ´´K65´´, för Artek, björk, sitthöjd ca 60 cm

Slitage, smärre skador

487295

2017-09-22