Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
BEDA LÖBERG (1895-1974): Blomsterstilleben, signerad B.Löberg, olja på pannå, även signerad à tergo B.Löberg 1954, 27x22 cm
487310
2017-09-23