Grammofon
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAMMOFON, Sterling, 1900-talets första hälft, fodral i betsat lövträ, invändigt märkt, höjd ca 30, 40x40cm, vev medföljer
LBruksslitage, liten ytskada, vev finns för avhämtning i Utlämningen
487323
2017-09-23