Pipställ med långpipor

Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor
Pipställ med långpipor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIPSTÄLL, 1800-tal, björk, med 5 pipor, rot och trä, delvis med silverbeslag, 2 mindre pipor, kruthorn medföljer, höj 70, 39x40 cm

Skador slitage

487325

2017-09-23