Rökbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1800-talets andra hälft, svarvat underrede, bricka i mässing, dekor av figurscen, höjd ca 66, diameter 77 cm

Smärre skador

487336

2017-09-23