Regina Kylberg akvarell

Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REGINA KYLBERG (1842-1913): "Campagna Pomona", osignerad, daterad 26/2 1881, akvarell, 11x16 cm

487342

2017-09-22