Christina Greger olemålning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CHRISTINA GREGER (född 1953): "Vitsippornas tid", signerad Christina Greger, olja på duk, 69x60 cm
Kuntoraportti
487349
Päivämäärä:
2017-09-22